28 listopada 2019

STREET STYLE: SZEROKIE SPODNIE W KOZAKACH


Buty w stylu kowbojskim podobały mi się od zawsze. Te które mam na sobie na dzisiejszych zdjęciach nie są typowymi kowbojkami, ale powiedzmy, że wpisują się w nurt. Upolowałam je na wyprzedaży za grosze mimo, że wszyscy mówili mi, że wężowy trend bardzo szybko przeminie. Na szczęście mylili się, bo buty w zwierzęce motywy będą w nadchodzących sezonach tak samo modne jak do tej pory.

Abstrahując od tego co modne, a co nie pamiętaj, że nie to czy coś jest modne czy nie powinno warunkować Twoje zakupy. Powinnaś kupować przede wszystkim to, w czym czujesz się dobrze i wiesz, że założysz to do więcej niż jednej stylizacji. Optymalnie byłoby gdybyś kupując daną rzecz wizualizowała sobie przynajmniej 3 stylizacje, do których będzie ona pasować. Tak było z tymi butami - kiedy je przymierzyłam od razu wiedziałam do czego będę je nosić.

Nie mniej jednak - kowbojki i kozaki z szeroką cholewką są w tym sezonie ultra modne, dlatego nie bój się ich nosić. Będą wyglądać szczególnie fajnie w połączeniu z szerokimi garniturowymi spodniami, ale jak widać na załączonym obrazku prosty look z dżinsami też będzie spoko. 

PS. Na SHOPBOP trwa właśnie fantastyczna wyprzedaż - BUY MORE SAVE MORE - dobre promki na #BlackFriday kurtka miś | teddy coat | renee (podobne znajdziesz tutaj)
buty | shoes | reserved (podobne znajdziesz tutaj)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

KOKORINOO dziękuje i pozdrawia !