28 sierpnia 2018

POMYSŁ NA GALERIĘ ŚCIENNĄ


Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo chciałam mieć w domu galerię z prawdziwego zdarzenia. Chodziła mi po głowie już od dłuższego czasu, ale nie mogłam się zdecydować na miejsce, w którym zawiśnie. Początkowo rozmyślałam nad ścianą za kanapą, ale na mojej tapecie w trójkąty galeria raczej nie wyglądała by dobrze. Poza tym przeczesując internet w poszukiwaniu galeriowych inspiracji utwierdziłam się w przekonaniu, że ściana za kanapą jest niesamowicie oklepana - wszyscy właśnie tam robią galerię. Ostatecznie padło na przedpokój, a z efektu końcowego jest mega zadowolona. 

Galeria składa się z plakatów, które podarowała mi marka Desenio oraz zdjęć, które wywołałam na większym formacie. Postanowiłam, że galeria będzie przedstawiać zdjęcia i plakaty, które skupiają się na odcieniach zieleni, brązu i beżu z małymi czarno-białymi wyjątkami. Moim absolutnym faworytem jest czarno-biały plakat z krową - od razu wiedziałam, że muszę go mieć w swojej kolekcji. Palmy i pola ryżowe też skradły moje serce już po pierwszej wizycie na stronie. Plakaty z Desenio wymieszałam ze zdjęciami, które wywołałam w większym formacie. Jak dla mnie wygląda to fantastycznie.

Zanim wybrałam wszystkie plakaty, dokładnie zmierzyłam wymiar ściany, na której planowałam zrobić galerię. Zaopatrzyłam się w papierową taśmę klejącą i prostokąt odpowiadający wymiarowi ściany nakleiłam na podłogę. Wtedy zaczęła się zabawa i kombinowanie. Chciałam rozplanować wszystko tak, żeby galeria wygląda super, ale koniec końców i tak przyczepialiśmy wszystko do ściany na spontanie. 

Jak Ci się podoba efekt końcowy? Ja jestem zachwycona! 

Jeśli też chcesz mieć w domu taką galerię mam dla Ciebie świetną informację. Używając kodu "kokorinoo" między 28 a 30 sierpnia dostaniesz 25% zniżki na plakaty* z desenio.com

*z promocji wyłączone są ramki i plakaty ręcznie robione bądź tworzone we współpracy z odrębnym twórcą. 


6 komentarzy:

KOKORINOO dziękuje i pozdrawia !