21 czerwca 2018

TREND RADAR: FESTIWALOWY LOOKFestiwalowe lato rozkręciło się na maxa. Jeśli jeszcze nie wiesz, w co ubrać się na plenerową imprezę to świetnie trafiłaś - sprawdź nasz #TrendRadarowy poradnik.

Opener, Audio River, Sonar... mogłabym tak wyliczać w nieskończoność. Wakacje sprzyjają festiwalom, a te szaleństwom w doborze ubrań. Takie imprezy rządzą się swoimi prawami, a wszystkie chwyty dotyczące garderoby są na nich dozwolone. Zatem, co wybrać by wyglądać szałowo, a przy okazji czuć się dobrze podczas festiwalowej zabawy? Zapoznaj się z moimi radami i błyszcz na każdym wydarzeniu. 

po pierwsze: wygoda
Festiwale z reguły odbywają się na ogromnych, wolnych przestrzeniach. Podstawą dobrej zabawy jest wygoda, dlatego nie zakładaj na siebie nic, w czym będziesz się źle czuła. Kurz i błoto nie są obce festiwalom, dlatego najlepszym rozwiązaniem są wygodne buty, w których będziesz mogła biegać i tańczyć. Skórzane botki za kostkę czy sportowe buty będą świetnie komponowały się zarówno z dżinsowymi szortami, ale i koronkową maxi. Na festiwalu najlepiej sprawdzi się plecak, albo torebka, którą przewiesisz przez ramie. Ręce będą potrzebne Ci do tańczenia i robienia zdjęć, a nie trzymania torebki,

po drugie: dżins
Kiedy myślę o festiwalu widzę dżins. Połączenie go, tak jak w naszym przypadku, z bielą albo z motywem kwiatowym będzie zawsze dobrym rozwiązaniem na festiwalowe szaleństwa. Dżins sprawdzi się pod każdą postacią, dlatego warto zaopatrzyć się w dżinsowe kurtki, szorty czy ogrodniczki. Jeśli masz czas możesz stuningować swoje dżinsowe rzeczy i dodać im charakteru. Przypnij przypinki i przyszyj naszywki, a z pewnością nie będzie drugiej osoby ubranej tak jak Ty. 


po trzecie: koronki, frędzle, szaleństwo
Do odważnych świat należy, dlatego nie boj się mieszać wzorów i kolorów. Chociaż frędzle i koronki pozornie do siebie nie pasują, to falujące przy każdym kroku na tle białej koronki będą wyglądać fantastycznie. Skórzaną kurtkę połącz z romantyczną sukienką w kwiaty. Zestaw lekkie i zwiewne koronki (najlepiej w kolorze białym) z ciężkimi i mocnymi butami, a będziesz prezentowała się bosko podczas każdego festiwalu. Pamiętaj, że nie może być za słodko, dlatego koronki zawsze musisz  przełamać czymś ciężkim. 

po czwarte: postaw na dodatki
Lustrzane okulary, duże torby i plecaki czy błyszcząca biżuteria to dodatki, które niejednokrotnie "robią look". Jeśli nie chcesz przesadzać z ubraniami ożyw swoją stylizację ciekawymi i mocnymi akcesoriami. Na głowę załóż czapkę albo kapelusz, możesz też zaopatrzyć się w opaskę. Pamiętaj, że na festiwalach nie ma żadnych ograniczeń - im więcej tym lepiej. 

po piąte: makijaż i włosy
Im bardziej finezyjne tym lepiej. Pofarbuj włosy na różowo zmywalną farbą lub zapleć warkocze francuskie z użyciem kolorowych pasemek. Jeśli takie szaleństwo to dla Ciebie za dużo, po prostu zakręć włosy na lokówkę. Nie musisz się bać, że przesadzisz z makijażem. Im bardziej kolorowo tym lepiej. Możesz użyć brokat i ponaklejać na twarz diamentowe naklejki. 


po szóste i ostatnie: wrzuć na luz 
Nie zastanawiaj się godzinami, co na siebie założysz. Nie stój przed lustrem i nie sprawdzaj czy poszczególne elementy do siebie pasują. Im bardziej na luzie podejdziesz do kwestii ciuchów tym lepiej. Spontaniczność jest kluczowa podczas festiwalowych dni.


Festiwal to czas, kiedy tak naprawdę nic Cię nie ogranicza. Nie ma sztywnych zasad, których musisz się trzymać, dlatego jest to jeden z nielicznych okresów w roku, kiedy możesz naprawdę zaszaleć. Nie bój się i przez swój strój wyraź siebie, a z pewnością będziesz bawić się o niebo lepiej.

xoxo. pZDJĘCIA MACIEK SZABLIŃSKI


TOTAL LOOKI | TALLY WEIJL3 komentarze:

KOKORINOO dziękuje i pozdrawia !