24 maja 2018

WERONA: CALZEDONIA SUMMER SHOW

Dzisiaj krótka historia o tym jak w połowie kwietnia znalazłam się w mieście Romea i Julii. Jeszcze jakiś czas temu nigdy bym nie pomyślała, że przeżyję coś tak fajnego! Wszystko za sprawą marki Calzedonia, która zaprosiła mnie jako jedną z polskich reprezentantek na #CalzedoniaSummerShow, który odbył się w głównej siedzibie firmy w Weronie. Do tej pory nie wierze, że tam byłam i że to właśnie ja, jako jedna z nielicznych blogerek, reprezentowałam Polskę na tak fantastycznej imprezie.

Pokaz #CalzedoniaSummerShow przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Muzyka, światła, tancerze - wszystko było na najwyższym poziomie, a ja mogłam podziwiać to z pierwszego rzędu. Modelki prezentowały się rewalacyjnie, a najnowsza kolekcja strojów kąpielowych Calzedonii jest naprawdę fantastyczna. Uwierzycie, że mogłyśmy również wejść na backstage i zobaczyć jak modelki przygotowują się do pokazu? WOW!

To była pierwsza tak krótka i zarazem tak intensywna wycieczka w moim życiu. W niecałe 24 godziny przyleciałyśmy do innego kraju, poszłyśmy na pyszny lunch, uczestniczyłyśmy w niesamowitym wydarzeniu i co najciekawsze zdążyłyśmy zobaczyć balkon Julii i przejść się po klimatycznych uliczkach Werony. Do domu wróciłam wykończona, ale niesamowicie szczęśliwa. To było naprawdę „coś”. 

Te dwa kostiumy posiadam w swojej kolekcji. Są boskie!1 komentarz:

  1. Przebojowe zdjęcia, bardzo ci zazdroszczę!
    Zapraszam do mnie i pozdrawiam wszystkich!

    OdpowiedzUsuń

KOKORINOO dziękuje i pozdrawia !