29 kwietnia 2018

STREET STYLE: DŻINS I KRATA


To uczucie, kiedy miesiąc się kończy, a Ty nie wiesz gdzie uciekły Ci te dni... majówka przede mną, a mi wciąż wydaje się, że jest początek kwietnia. Dlaczego dni tak szybko mi umykają?

Korci mnie, aby podsumować kwiecień i napisać o planach na maj. Trochę zaniedbałam bloga w tym miesiącu i całą uwagę poświęciłam instagramowi. Staram się nieco zmienić jego estetykę i wrzucać tam tylko to, co mi sie podoba. Pracuję nad tym, aby był w 100% mój i mam nadzieję, ze niedługo to osiągnę.  

Wracając do bloga... Kwiecień był dla mnie miesiącem refleksji. Bylam na szkoleniu, które uświadomiło mi kilka rzeczy. Mimo, że jego temat nie odnosił się stricte do bloga (bo satysfakcjonujaca praca w zespole nie odnosi się raczej do jednoosobowej działalności blogowej), to prowadząca poruszyła kilka kwestii, ktore pozowliy mi spojrzeć na to, co robię z innej perspektywy. Mimo, że pewnie już nikt nie czyta blogów czuję, że muszę wrócić do pisania tekstów, które siedzą gdzieś w głębi mnie. Niestety czynnikiem decydującym o sukcesie pisania jest wena, której ostatnio mi brakowało. Ze mną nie jest łatwo - jak mam flow to jest kozak, jak przychodzi jego brak, to jest dramat. Szczęśliwie, mam sporo materiałów, których nie udało mi się opublikować w kwietniu, dlatego obiecuję, że w maju będzie naprawdę intensywnie. W zanadrzu mam posty typowo wycieczkowe - tutaj mam na myśli wyjazdy, które są już za mną  - Madryt i Werona - ale pojawią się też wpisy o tych wyjazdach, które dopiero przede mną (a w maju czekają mnie na pewno dwa). Planuję również kilka postów urodowych, pojawią się też tematy mieszkaniowe czyli lifestyle pełną gębą. Oczywiście prym wiedzie moda i najwięcej będzie, tego co noszę na sobie, ale całkowicie bez ściemy - 100 % ja. 

Mam nadzieję, że za miesiąc o tej porze będę mogła z czystym sumieniem rozliczyć się z tego, co napisalam. Trzymajcie kciuki, aby ten zapał niedzielnej nocy nie uciekł równie szybko, co pieniądze z mojego konta. 

Do następnego. Paulina


ZDJĘCIA MACIEK SZABLIŃSKI


buty | super | renee
marynarka | jacket | pull&Bear ( podobne znajdziecie na shopbop)
spodnie | panda | zara
okulary | sunnies | sinsay  ( podobne znajdziecie na shopbop)

1 komentarz:

  1. Wygladasz obłędnie, bardzo podoba mi się Twoja propozycja na dziś.
    Całość prezentuje się obłędnie.

    Zapraszam do siebie w wolnej chwili.
    Miłego dnia, xx Bambi

    OdpowiedzUsuń

KOKORINOO dziękuje i pozdrawia !