27 czerwca 2017

LATO, ZOSTAŃ ZE MNĄ NA ZAWSZE


Przyszło lato i bezczelnie władowało mi się do mieszkania. Przyniosło ukochany zapach mokrej trawy i zafundowało nieznośny skwar w czterech ścianach. Dość nieprzygotowane, w brudnych buciorach, władowało mi się do salonu i rozsiadło na kanapie. Ubrudziło podłogę, wypiło lemoniadę i siedzi. Nieco bezczelne, z szelmowskim uśmieszkiem na ustach stara się zawładnąć całym moim życiem. A ja zakochana po uszy nie umiem się temu oprzeć. Siadam na kanapie, wtulam w ciepłe i potężne ramiona i błagam, żeby zostało ze mną jak najdłużej. Błagam, żeby zostało ze mną już na zawsze.

Lato nie odchodź, bo tylko z Tobą mogę bezkarnie nosić te wszystkie piękne bluzki z odkrytymi plecami. Tylko z Tobą mogę wyciągać z szafy krótkie spodenki i bez najmniejszych oporów wrzucać do worków próżniowych zimowe kurtki. Tylko z Tobą mogę tańczyć w ciepłym deszczu i cieszyć się każdym ciepłym wieczorem. Tylko z Tobą mogę zajadać się truskawkami i wdychać zapach świeżych malin. Tylko z Tobą.

Tak, to wszystko bez Ciebie nie ma sensu.bluzka | blouse | zara
klapki | flip-flops | renee
zegarek | watch | lacoste 


8 komentarzy:

 1. Świetna jest ta koszula taka z nietypowymi plecami ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kurcze jakbym czytała swoje własne przemyślenia! Również z wielką chęcią zatrzymałabym lato :(. Uwielbiam tę porę roku. Ślicznie wyglądasz kochana.

  OdpowiedzUsuń
 3. piękną i oryginalną masz bluzkę:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Masz cudowne, piekne i słodkie stópki i paluszki u stópek ! !

  OdpowiedzUsuń

KOKORINOO dziękuje i pozdrawia !