25 kwietnia 2017

LA ROCHE-POSAY | PROFILAKTYKA NOWOTWORÓW SKÓRY


Lato za pasem, mimo że nic na to nie wskazuje. Za oknem szare niebo, ulewa, wiatr. Tylko gdzieniegdzie nieśmiało przez chmury przebija się słońce. To idealny czas aby zadbać o swoją skórę i przygotować ją na upalne dni. Marka LA ROCHE-POSAY stworzyła kampanie mającą na celu uświadomienie ludziom, że dbanie o swoją skórę latem jest proste jak 1, 2, 3... Trzy jak trzy elementy, które pomogą walczyć z nowotworem skóry...


PO PIERWSZE - BADAJ

Przede wszystkim swoje znamiona. "Zapobieganie to podstawa w kwestii uniknięcia nowotworu skóry; jego wczesne wykrycie pozwala na całkowite wyleczenie." Mądre słowa profesora Thierrego Passerona powinny skłonić nas wszystkich do myślenia. Rak skóry jest jednym z niewielu, który da się dostrzec praktycznie od razu, dlatego marka La Roche-Posay stworzyła kampanie SKIN CHECKER uświadamiającą jak ważna w dzisiejszych czasach jest profilaktyka nowotworów skóry i regularne badanie znamion, które na skórze występują. Nie bagatelizujmy nawet najmniejszych zmian skórnych i od razu wybierzmy się do lekarza. To może uratować nasze życie. 


PO DRUGIE - CHROŃ

Swoją skórę - rzecz jasna. Marka La Roche-Posay stworzyła technologię [XL]-PROTECT, która sprawiła, że ochrona skóry jeszcze nigdy nie była tak łatwa. Technologa chroni skórę zarówno przed promieniami UVA, jak i UVB, a także uszkodzeniami wywołanymi promieniami podczerwonymi oraz zanieczyszczeniami środowiska. To szerokie spektrum działania zapewnia kompleksową ochronę skóry przed szkodliwym działaniem słońca (np. ciemnymi plamami, fotostarzeniem czy  alergią słoneczną).

Mam nadzieję, że cztery produkty, które ostatnio zagościły w moim domu, uda mi się jak najszybciej przetestować. Zgodnie z zapewnieniami producentów pierwszy z nich czyli ANTHELIOS-XL - ŻEL idealnie sprawuje się przy nakładaniu zarówno na mokrą jak i suchą skórę, w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. Kosmetyk tworzy na skórze długotrwałą hydrofobową powłokę zapewniając długotrwałą ochronę. Kolejnym produktem jest ANTHELIOS-XL - ŻEL-KREM - idealny do skóry wrażliwej. Produkt jest suchy w dotyku i zapewnia bardzo wysoką ochronę przeciw błyszczeniu. Zawiera airlicium - tzw. „cząsteczkę przeciw poceniu”, posiadającą unikalną zdolność do absorbowania sebum 150 razy przekraczając swój ciężar. Kolejnym kosmetykiem również zawierającym airlicium jest MGIEŁKA DO TWARZY -ANTHELIOS AIRLICIUM. To pierwsza mgiełka zapewniająca wysoką ochronę bez konieczności używania rąk przy jej aplikacji. Wysoka ochrona UVA-UVB jest w sposób niewidoczny rozpylana na skórę bez potrzeby pocierania czy nawet dotykania skóry. Prawdziwy dar dla skóry wrażliwej! Skóra jest natychmiast schłodzona i odświeżona, a lekka woalka produktu zapewnia bardzo ważną ochronę. 

A po opalaniu...
POSTHELIOS czyli antyoksydacyjny produkt o konsystencji wodnego żelu, który neutralizuje wolne rodniki po ekspozycji na słońce, ochładzając skórę i zapewniając jej nawilżenie przez 48 godzin. Działające w skórze 3 antyoksydanty (woda termalna La Roche-Posay, witamina E, Venuceane) pomagają zatrzymać wewnętrzną produkcję wolnych rodników i ich aktywność, chroniąc skórę przed uszkodzeniami. Posiada unikalną, chłodzącą konsystencję, która umożliwia ubranie się tuż po aplikacji. Kosmetyk w chwili kontaktu ze skórą „przemienia się” w chłodzącą wodę, łagodząc poczucie rozgrzania. Działa niczym orzeźwiający napój na wystawianą na działanie słońca skórę, natychmiast się wchłania, pozostawiając jedynie doznanie kojącego nawilżenia. 

Naklej serce i zadbaj o skórę

Brzmi dość tajemniczo, ale to prawdziwy hit. Marka La Roshe-Posay wychodząc na przeciw oczekiwaniom swoich klientów stworzyła PLASTER UV kompatybilny z intuicyjną aplikacją mobilną, która powala w czasie rzeczywistym monitorować ekspozycję skóry na słońce. WOW - wystarczyć zeskanować plaster, a aplikacja szybko określi poziom ekspozycji na promienie UV i podpowie jak odpowiednio zadbać o naszą skórę.  
PO TRZECIE - BĄDŹ BEZPIECZNY 

Oczywiście na słońcu. Marka zachęca, aby wszystkie złe nawyki, które towarzyszą nam podczas przebywania na słońcu zamienić na takie, które mogą uratować nasze życie. Należy pamiętać o kremach z filtrem, nakryciach głowy i przebywaniu w cieniu. Zbyt silna ekspozycja skóry na słońce może doprowadzić do oparzeń i wielu chorób, które mogą zniszczyć nasze zdrowie.


2 komentarze:

KOKORINOO dziękuje i pozdrawia !