18 grudnia 2016

POMYSŁY NA PAKOWANIE PREZENTÓW | PAPIER I TAGI DO DRUKU


HO HO HO! Święta już za niecały tydzień. Kupiliście i zapakowaliście już prezenty? Jeśli nie to świetnie się składa. Mam dla Was pokaźną garść pomysłów jak w fajny i przede wszystkim oryginalny sposób zapakować upominki dla naszych najbliższych. Nie lubię iść na łatwiznę, dlatego uważam, że najfajniejsze pakowanie prezentów to takie, w które wkładamy swoje serce. Pójście do sklepu i kupienie gotowych rolek papieru prezentowego to żadna sztuka. Podobnie jest w przypadku torebek z mikołajem, które w wielu przypadkach są po prostu brzydkie.

Najlepszym rozwiązaniem jest zapakowanie prezentów "po swojemu". Najlepiej zaopatrzyć się w jednokolorową bazę, z którą będziemy mogli robić różne rzeczy. Od kilku lat jestem fanką zwykłego szarego papieru, który można przyozdobić na wiele różnych sposobów. Wystarczy zerwać kilka gałązek z choinki, zebrać szyszki czy upiec kilka pierniczków więcej. Przyczepienie tego typu rzeczy do prezentu sprawi, że będzie on wyglądał wyjątkowo. 

Mam dla Was niespodziankę. Przeszukałam internet i znalazłam kilka ciekawych tagów i papierów do prezentów, które możecie wydrukować w domu. Wystarczy, że klikniecie na linki i pobierzecie wszystko na swoje komputery. W zeszłym roku zapakowałam prezenty w zwykły szary papier i ponaklejałam na niego papier wydrukowany na drukarce. Do tego fajna wstążka, kilka zielonych gałązek i prezenty wyglądały bosko.

Wszystkie linki znajdziecie niżej w poście!

Działajcie!TAGI DO PREZENTÓW KLIK


TAGI DO PREZENTÓW KLIKKOLOROWE TAGI DO PREZENTÓW KLIKKOLOROWE TAGI DO PREZENTÓW KLIKPAPIER W CHOINKI KLIKPAPIER W ROGI, CHOINKI I KOTKI KLIK PAPIER W CHOINKI KLIK
PAPIER W BAŁWANKI KLIKPAPIER W ŻOŁĘDZIE I LISTKI KLIK


PAPIER W SERDUSZKA KLIK
PAPIER W PASKI KLIK
PAPIER Z NAPISAMI KLIKPAPIER W NAPISY KLIK
PAPIER W GWIAZDKI KLIK
PAPIER W CHOINKI KLIK
CZARNE TAGI KLIK
BIAŁE TAGI KLIK

3 komentarze:

KOKORINOO dziękuje i pozdrawia !