01 grudnia 2016

JAK SIĘ UBRAĆ NA ŚWIĘTA?

"We wish you a Merry Christmas, we wish you a Merry Christmas, we wish....", ale zaraz... to już? Choć grudzień się dopiero zaczął w powietrzu da się już wyczuć lekką nutkę Świąt. Szaleństwo, które co roku towarzyszy nam podczas Świąt Bożego Narodzenia prawie nas dopadło. Galerie handlowe już od połowy listopada błyszczą milionem lampek, a u ich progu wita nas uśmiechnięty, sztuczny Mikołaj. Nie wiem jakie jest Wasze podejście do przedświątecznej gorączki, ale ja zdecydowanie unikam tłumów i ogromnych kolejek. Podczas robienia zakupów cenię sobie ciszę i spokój, które w dzisiejszych czasach są towarem deficytowym. 

Na wigilijną kolację lub świąteczne, rodzinne wizyty należy ubrać się z klasą. Celowo użyłam słowa należy, gdyż według mnie nie ma tutaj dowolności. Są okazje, które wymagają od nas określonego dress-codu i nie ma od nich odstępstwa (przynajmniej ja tak uważam). W nurt Świąt idealnie wpisuje się moda skandynawska, która jest kwintesencją piękna i prostoty. Rzekłabym, że słowa „naturalny, prosty, piękny” to słowa, które w sposób wyczerpujący opisują cechy, którymi odznacza się ten styl. Charakteryzuje się on wygodą i swobodą, w połączeniu z intrygującym designem i miejskim szykiem. Wersja elegancka tego stylu to wyrafinowany minimalizm, który idealnie współgra z atmosferą Świąt.

Święta Bożego Narodzenia wiążą się z licznymi spotkaniami zarówno na gruncie rodzinnym jak i  koleżeńskim. Na wigilijną kolację należy ubrać się elegancko, ale przede wszystkim wygodnie. To jak czujemy się w ubraniu ogromnie wpływa na nasze samopoczucie i zachowanie. Warto zachować umiar zarówno w samym stroju jak i dodatkach oraz postawić na klasykę. Kolorystka świątecznych stylizacji idealnie wpisuje się w skandynawski klimat. Przy wigilijnych strojach królują biel, czerń i szarość, ale coraz częściej spotykamy również bordo czy granat. Czerwień i piękna, butelkowa zieleń już chyba zawsze będą kojarzyć się ze Świętami Bożego Narodzenia, jednak ja stawiam na ponadczasową klasykę. Przygotowałam dla Was propozycje świątecznych stylizacji - zarówno dla Pań jak i Panów.


kk
świeta


Bez tytułu #29

PŁASZCZ | SPODNIE | GOLF | PASEK | ZEGAREK | BUTY

Post powstał we współpracy z Zalando. 

2 komentarze:

KOKORINOO dziękuje i pozdrawia !