11 kwietnia 2016

STREET STYLE : KURTKA DRESOWA I CONVERSYZawszę piszę teksty na bloga, kiedy przyjdzie do mnie moja koleżanka wena. Ostatnio nie jesteśmy w dobrych stosunkach, dlatego też zagląda do mnie znacznie rzadziej. Obraziła się, bo kiedy ostatnim razem zaszczyciła mnie swoją obecnością nie zrobiłam jej ulubionego ciasta. Problem w tym, że nigdy nie uświadomiła mnie jak ono się nazywa. Spoko. Na szczęście, kiedy już wpadnie chociaż na kawę, rozsiądzie się wygodnie w fotelu i postanowi ze mną porozmawiać, zasiadam wygodnie przed komputerem i zaczynam pisać. Żeby nie było za kolorowo czasami dopada mnie w metrze. Wtedy chwytam za telefon, odpalam jakikolwiek notatnik i piszę, co tylko mi podpowie. Czasami zdarza się to w momencie, kiedy telefonu, komputera ani nawet najmniejszej kartki pod ręką brak. Wtedy staram się wytężyć mój mózg i zapamiętać wszystko, co niespodziewany gość postanowił mi przekazać. Tak też było kilka dni temu, kiedy mocno świeciło słonce, a pogoda pozwoliła nam odwiesić kurtki do szafy.  Skończyłam pisać wspaniały tekst o wiośnie, która łaskawie do nas przybyła, która postanowiła zaszczycić nas swoją obecnością, skończyłam wychwalać ją pod niebiosa, namaszczać, za każdy nawet najmniejszy podmuch ciepłego wiatru i zgodnie z harmonogramem czekałam na dzień, kiedy owy tekst razem z pięknymi zdjęciami ujrzy światło dzienne. Niestety zmienność pogody, którą zapewnia nam położenie geograficzne naszego pięknego kraju sprawiła, że dzisiaj mój tekst o wspaniałej wiośnie ma się nijak do tego, co widzimy za oknami. I tak tekst [podobnie jak i ja] musi poczekać na cieplejsze dni. 

Zdjęć dużo, bo miałam niezwykle duży problem decyzyjny. Robiliśmy je już jakiś czas temu, kiedy pogoda była równie niefajna jak i obecnie. Na szczęście na zdjęciach tego nie widać. 

Miłego poniedziałku, dobrego tygodnia!
Paulina
bluza i kurtka | sweatshirt & jacket | SIXTH JUNE
długa bluzka | long T-shirt | NEW LOOK
torebka | bag | MONASHE
okulary | sunnies | FREYRS
trrampki | shoes | CONVERSE via EASTEND.P5 komentarzy:

 1. Zdjęcia magia. Całość w klimacie. Super. A torebkę i okulary zabrałabym.

  OdpowiedzUsuń
 2. jak zwykle mega oryginalna i mega kolorowa sesja ;)
  PorcelainDesire

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię oglądać Twoje stylizacje, lubię tę różnorodność w Twoich zestawach. Bardzo fajnie wszystko ze sobą łączysz, nawet te z pozoru niepasujące do siebie rzeczy :) Podziwiam!

  Ściskam mocno,
  www.NIECH-PANI-PATRZY.blogspot.com
  __________________________________
  + a u mnie: casual nude pink and jeans - zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 4. świetne zdjęcia no i Ty genialnie wyglądasz:)

  OdpowiedzUsuń

KOKORINOO dziękuje i pozdrawia !