02 stycznia 2016

'STYLÓWKOWE' PODSUMOWANIE ROKU #2015


YUHUUUU! Nowy rok, nowe szanse. 2015 mamy już za sobą i mimo, że to był dla mnie bardzo dobry rok to cieszę się, że już się skończył. Był to rok w zasadzie przełomowy, w moim życiu zaszło dużo (co najważniejsze!) POZYTYWNYCH zmian i mam nadzieję, że 2016 będzie jeszcze lepszy. Lubię wszystko co nowe, dlatego z wielkim optymizmem weszłam w Nowy Rok i już nie mogę doczekać się co mi zaoferuje. Żyję tym co jest tu i teraz, dlatego podsumuję (stylizacyjnie!) zeszły rok i skupiam się na nowym. 

Wczoraj została otwarta całkiem nowa, roczna księga naszego życia. Jej puste karty będą zapisywać się w mgnieniu oka i tylko od nas zależy jaka będzie ich treść.  Moja zeszłoroczna księga zawierała łącznie 76 postów, w tym ponad 40 ze stylizacjami. Jak widzicie na załączonych obrazkach jestem zdecydowaną fanką płaskiego obuwia i luźnych zestawów. To się już chyba nie zmieni. Oczywiście jak na prawdziwą kobietę przystało posiadam całkiem sporą kolekcję butów na obcasie, ale kiedy tylko mogę wybieram wygodę. Mam obsesję na punkcie okularów, uwielbiam czapki, a moja fryzura raczej rzadko ulega modyfikacji. 

Która z zeszłorocznych stylizacji podobała Wam się najbardziej?

Buziaki.
Paulina5 komentarzy:

 1. Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ja uwielbiam ten set z ciuchami od Ranity Sobańskiej!

  OdpowiedzUsuń
 3. Udane podsumowanie, stylizacje bardzo trafione - i oby ten rok byl rownie udany! :) pozdrawiam i zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja tez mam fioła na punkcie okularów! Mam ich tyle, że już mi się w pudełku nie mieszczą. Ja lubie wszystkie te stylizacje gdzie widać twoje długie nogi :) miłej niedzieli K.

  OdpowiedzUsuń
 5. 1, 5, 6, 7, 12, 13, 15, 19, 20, 22, 23, 23, 24, 25, 26 - heh, to nie ma sensu. WSZYSTKIE prawdziwe i wspaniałe. HNY

  OdpowiedzUsuń

KOKORINOO dziękuje i pozdrawia !