03 czerwca 2014

BAD RUBBER DUCKER | CROPP


LUBICIE KACZKI?


Znana wszystkim dobrze marka CROPP startuje z KACZKOWĄ (extra!) akcją BAD RUBBER DUCKER oraz konkursem, w którym do wygrania są świetne nagrody.  W sześciu miastach Polski ( Warszawa, Gdynia, Kraków, Wrocław, Poznań i Lublin)  zagoszczą doskonale wszystkim znane z dzieciństwa gumowe kaczki, które są jednym z motywów najnowszej kolekcji CROPP. Kaczki staną się ponadto pretekstem zarówno do dobrej zabawy w przestrzeni miejskiej, jak i zdobycia nagród.

Już w sobotę 7 czerwca do stawów znajdujących się na warszawskich Polach Mokotowskich zostaną wpuszczone ŻÓŁTE GUMOWE KACZKI.  Widok będzie kapitalny!

Każda z nich opatrzona będzie  unikalnym kodem umieszczonym na metce, a także symbolem dedykowanej nagrody. Wszyscy będziemy mogli stać się Duck Hunter'ami i zabawić się w wyłowienie kaczek ze stawu. 
 
Każda spośród 666 kaczek i każdy unikalny kod oznacza nagrodę – bony zniżkowy o wartości 50 PLN do wykorzystania przy zakupach powyżej 100 PLN w sklepach CROPP, gadżety CROPP lub jedną z trzech nagród głównych na każde miasto (w postaci konsoli do gry Sony PlayStation 4 oraz voucherów zakupowych o wartości 1000 PLN). 

Dodatkowo CROPP z okazji akcji BAD RUBBER DUCKER zorganizuje konkurs na INSTAGRAMIE dla wszystkich posiadaczy GUMOWYCH KACZEK. Nagrody czekają na autorów najbardziej kreatywnych przeróbek zabawek – inspiracją do zabawy formą klasycznej, żółtej kaczuszki będą prace dwudziestu artystów (graficiarzy, ilustratorów, grafików, character designerów, blogerów, typografów i tatuażystów) wspierających akcję CROPPWięcej informacji: http://www.badrubberducker.pl/
 

5 komentarzy:

 1. Mega akcja! A te kaczkowe foty są boskie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Chcę kaczuszkę ! staw pełen kaczuszek bajeczny obraz. a ja chociaż jedną przygarnę do wanny :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Łaaaał! Gdyby nie sesja, gdyby nie odległość do Wawy- chętnie uczestniczyłabym w tym wydarzeniu :)

  zapraszam: www.katsuumi.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. od ktorej godziny sie to zaczyna?

  OdpowiedzUsuń

KOKORINOO dziękuje i pozdrawia !